Fudbal

Fudbaleri Partizana se plasirali u Ligu Evrope

Fudbaleri Partizana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evrope, pošto su sinoć u revanš meču plej-ofa odigrali nerešeno 1:1 (0:0) protiv norveškog Moldea

Molde je poveo u 72. minutu, kada je Leke Džejms iskoristio dobar centaršut Ejkrema i odbijenu loptu. Napadač Moldea se našao na pravom mestu u pravo vreme i sproveo loptu u mrežu.

Partizan je potom bio u poziciji gde je morao da juri rezultat, jer je u tim momentima Molde imao rezultat koji ih vodi dalje.

Igrao se 80. minut kada je Tošić uputio centaršut iz kornera u šesnaesterac rivala, a tamo Miletić sjajno skočio i zatresao mrežu norveškog rivala – gol vredan grupne faze Lige Evrope!

Fudbaleri Partizana rivale na žrebu za Ligu Evrope sačekaće iz trećeg šešira.

Oni se nalaze se u trećem šeširu zajedno sa Sent Etjenom, Karabagom, Fejnordom, Hetafeom, Espanjolom, Malmeom, Standardom iz Liježa, Vulverhemptonom, Renom, Rozenborgom i Bašakšehirom, sa kojima ne može da se sretne.