Evropski fudbal

Fulam poveo a zatim porazio sam sebe autogolovima

fulam

Poraz Fulama u neverovatnoj utakmici u kojoj je Branli pobednik bez šuta u okvir gola.

Londonska ekipa izgubila je na gostovanju kod Barnlija sa 2:1 u utakmici 22. kola Premijer lige.

Andre Širle je već u drugom minutu doneo Fulamu vođstvo, nakon dodavanja Denisa Odoija. U tim trenucima je delovalo da bi gosti mogli da ostvare četvrtu premijerligašku pobedu u sezoni, ali se sve promenilo na terenu za samo tri minuta.

Prvo je u 20. minutu Džo Brajan skrenuo centaršut sa desne strane u sopstvenu mrežu, a samo tri minuta kasnije novi autogol Fulama. Ovaj put je strelac bio Denis Odoi.

U drugom poluvremenu Fulam je napadao na čelu sa Aleksandrom Mitrovićem, ali nisu uspeli da stvore dovoljno dobre prilike za pogodak.

Najbolju priliku je imao Lusijano VIjeto u 54. minutu, ali je njegov šut bio izblokiran u poslednjem trenutku.