Fudbal

Mančester Junajted bez izgledne šanse poražen kod kuće

Liga šampiona

Veoma slabi Junajted, poražen je kod kuće u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona pred isto tako slabom Barselonom – 0:1 (0:1).

Barsa je bez mnogo truda i lepom akcijom uz pomoć Argentinca uspela da dođe do gola, Lionel Mesi jodlično centrirao ka Luisu Suarezu, koji je bio potpuno sam na drugoj stativi. On je šutirao a lopta zakačila Luka Šoa i tako ušla u gol. Pored pokušaja Kutinja kada je De Hea uspeo da refleksno odbrani, gosti nisu imali opasnijih šansi.

Sa druge strane Junajted nije uspeo nijednom da zapreti. Oni su u 40. minutu propustili cistu situaciju za gol, kada je Dalo na drugoj stativi potpuno sam šutirao glavom paralelno sa gol linijom, iako je mogao takoreći izabrati stranu i mesto će proturiti loptu u gol.

U nastavku se nije ništa interesantno nije moglo videti, Mančester veoma loš, bez konkretne igre. Barselona takođe nezainteresovana bez prave realizacije, uspela je da sačuva rezultat.