Domaći fudbal

Partizan – Spartak, nerešeno na poluvremenu, Denković obeležio najbitnije momente!

Superliga

Napadač gostiju Stefan Denković je obeležio prvu polovinu meča između Partizana i Spartaka, u okviru 27. kola Superlige Srbije.

Napadaču tima iz Subotice se prvo rugao čitav stadion, kada je napravio školsku grešku u osmom minutu. On je hteo da mirno otkloni opasnost iz svog šesnaesterca, ali je veoma loše primio loptu i ona mu se odbila u ruku.

Sudija je pokazao odmah pokazao na belu tačku, a igrač domaćih Rikardo Gomeš bio precizan u izvođenju.

Spartak nije klonuo zbog poklonjenog gola i samo 10 minuta nakon primljenog gola, u 18 minutu se Denković iskupio lepim golom.

Nakon pasa Tufegdžića napadač gostiju je uhvatio nespremnog Vladimira Stojkovića na pogrešnoj nozi i izjednačio na 1:1.