Fudbal

Siti preokrenuo u Nemačkoj, Urugvajci doneli pobedu Atletiko Madridu

MADRID
(Photo by TF-Images/TF-Images via Getty Images)

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na gostovanju Šalke sa 3:2, u osmini finala Lige šampiona.

Siti je uspeo da preokrene rezultat sa igračem manje i time ostvari veliki trijumf. “Građani” su od 67. minutu igrali sa igračem manje i gubili sa 2:1, ali je zahvaljujući golovima Liroja Sanea i Rahima Sterlinga došli su do velike pobede.

Резултат слика за schalke city

Fudbaleri Atletiko Madrida su na “Vando Metropolitano” u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona bili bolji od Juventusa, 2:0.

Bio je to tvrd meč sa nekoliko velikih prilika i žestokih startova. Atletiko je zahvaljujući odlučnijoj igri u drugom poluvremenu stekao veliku prednost pred revanš u Torinu.