Domaći fudbal

Vojvodina pobedila ekipu Rada u gostima, Partizan izvukao bod

Superliga

18. kolo domaćeg prvenstva Superlige Srbije – Vojvodina je u gostima pobedila Rad sa 1:0, dok su Zemun i Radnik odigrali bez golova – 0:0. Partizan je u nadokandi vremena izvukao bod protiv Mladosti koja je imala pobedu u rukama do 92. minuta.

Trijumf Novosađanima doneo je Đurić u 23. minutu golom iz jedanesterca.

Vojvodina predvođena novim trenerom upisala je značajna tri boda i tako se našla na osmom mestu sa 25 osvojenih bodova.

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno protiv Mladosti 1:1. Domaćin je poveo u Lučanima golom Predraga Pavlovića u 83 minutu, crno-beli su do izjednačenja stigli pogotkom Đorđa Ivanovića u sudijskoj nadoknadi.

Još jedan poraz ekipe iz Vranja

Dinamo Vranje je pretrpelo još jedan veliki poraz. Ovoga puta su ugostili Radnički iz Niša koji im je ubacio četiri gola u mrežu, te je još jednom potvrdio ulogu kandidata za titulu.