Domaći fudbal

Vojvodina, Proleter i Zemun slavili u Superligi, Partizan nerešeno sa Napretkom

Superliga

Fudbaleri Vojvodine, Proletera i Zemuna ostvarili su pobede u novom kolu domaćeg prvenstva, dok je Partizan igrao sa ekipom Napretka 1:1.

Zemun je prekinuo niz od tri poraza i posle treće pobede u prvenstvu zauzima 12. mesto na tabeli sa 12 bodova, koliko ima i Voždovac na 13. mestu.

Tako je Voždovac je pretrpeo sedmi poraz, sada od Zemunaca 2:1 u prvenstvu i bez pobede je u poslednje tri utakmice.

Čukarički je u Surdulici od Radnika rezultatom 1:0, a gol je postigao Stojanović u 86. minutu.

Vojvodina je protiv Dinama iz Vranja, koji je pokazao određene kvalitite na ovom meču, pobedila 2:0, a treneri ovih ekipa imali su pohvale na međusobni duel.

Partizan je ispraćen zvižducima nakon nerešenog rezultata protiv Napretka, dok trener Mirković kaže; da je zadovoljan igrom, ali ne i rezultatom.

Proleter je uspeo u gostujućem meču protiv Bačke da ostvari pobedu, a vođstvo koje su napravili još u 2. minutu (0:1), meča su zadržali do kraja utakmice.