Fudbal

Zvezda odigrala nerešeno sa Kopenhagenom 1:1, povredio se Pavkov!

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sinoć na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu sa Kopenhagenom 1:1 (1:0), u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Samo sedam minuta delilo je Zvezdu od zaslužene pobede pred skoro punim tribinama, nakon pogotka Milana Pavkova pred kraj prvog poluvremena, ali su gosti iz penala uspeli da spreče poraz.

Zvezda je povela protiv Kopenhagena u 44. minutu upravo golom Pavkova kojeg je na poluvremenu, zbog povrede zadnje lože, zamenio Ričmond Boaći.

Kako je rečeno izveštačima redakcije “Novosti” na stadionu “Rajko Mitić”, Pavkov se povredio još u drugom minutu meča, izdržao je do poluvremena i “više nije mogao”.

Jonas Vind je pogodio sa bele tačke prekrasnom “panenkom” i tako matirao golmana crveno-belih za konačnih 1:1.

Portugalski sudija nekoliko puta je bio izviždan zbog svojih odluka, ali to neće promeniti stanje ovog ishoda.

Zvezda će za sedam dana imati težak zadatak na revanšu u Danskoj, ali to je još jedan izazov u niz koji crveno-beli mogu da pređu zarad velikog cilja.